В цей день вирішив прокласти маршрут по качкових місцях річки, там, де дві малі ріки зливаються в одну. Ідучи повз річку по березі, неподалік помітив примітивні для качки хвилювання води зі сторони протилежного берега. Коли качка відчуває людину, вона намагається приховатися під травою берега, яка звисає з нього, утворюючи трав’яні тунелі, по яких рухаються качки та всякі ондатри. Я пригинаюся і повільно підходжу до місця хвилювання, зняв запобіжник, приклав рушницю і під постійним прицілом в одну точку рухаюся ближче до перпендикуляру, бо розгледіти нічого не міг через звисаючу в тому місці над водою вербу. Підійшов, дивлюся, качка, ледь не вистрілив, не вірячи своїм очам – це ж каченя! Середина вересня, скоро зима, а плаває маленьке каченя… Я на мить розгубився, ну точно перехотів стріляти. Опустив рушницю, приглядаюся, раптом доросла качка поряд, - та ні, нема більше нічого. Дивлюся, воно бідне і дурне, думає, що сховається, якщо обернеться до мене задом. Щоб не тратити час, вирішую йти далі, ледь відійшов, воно злітає і полетіло, дурне, вперед, куди йду я. А я знаю, що попереду ще багато мисливців, ну, думаю, зараз влуплять… та ні, щось не чути вистрілів, певно недалеко сіло. Йду далі. ... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: GolAM | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

Звичайний осінній день, прекрасний вихідний день. Вирішив пройтися, на декілька годин, по ріці в пошуках качки, якої так і не знайшов. Взяв із собою вудочку, вирішив, що буду довго, тож не погано було б зловити якусь рибку. Хмарилося, збиралося на дощ. Думав, що дощем все і завершиться, мій відпочинок на природі, тож по дорозі вже роздумував, куди мені піти і де засісти, щоб і від дощу можна було б сховатися, і щоб блискавка не вдарила, бо високих дерев на березі річки нема. Знаю одне місце, де дуже високий провалистий берег горою стоїть над водою. Його висота близько 3 метрів, над ним ростуть невеликі берези, молоді кількарічні дуби, кущики, а за метрів 5-6 знаходиться електричний стовп – він якраз і мав би взяти блискавку на себе. Стрімний обривистий берег біля самого підніжжя води робить невеликий плацдарм, пологе місце якраз для однієї людини, а заглибина в березі під корінням дерева дозволить горіти вогню навіть у сильну зливу. ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: GolAM | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

Нарешті настала осінь. Скільки я її чекав, аж нерви бралися через те пекельне літо, правда воно вкінці і принесло осінь, коли почало холодати. Коли в спекотне літо опадає листя і трава робиться сухою – то ще далеко не ознаки осені. Її не бачать, її відчувають. Саме відчуття осені відкриває очі на її красу, ознаки та особливості, починається період збору урожаїв – плодів природи та душі. Новим роком ми себе запрограмовуємо на відношення до нашого життя як до серій чи циклів, де є початок, кінець і продовження. Так ось осінь – це прихід сну, відчуття подальшого умервтвлення для ще подальшого відродження. Осінь нагадує нам, що важкий рік необхідно завершувати, що слід готуватися до сну. А коли ти на роботі впарюєш, коли в голові щоденні обов’язки, плани, контроль за їх виконаннями, намагання щось не забути, щось зробити, комусь допомогти і т.д., тоді навіть не думаєш за сон, бо голова квадратна. ... Читати далі »
Переглядів: 379 | Додав: GolAM | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

Спекотне літо цього року видалось напрочуд посушливим, жарким, майже неможливим. Але що поробиш, робота вимотала за рік усі нерви і сили, свідомість просто прагнула змінити обстановку і відпочити, душа прагнула поринути у спілкування із природою в зелені обійми безлюдних диких куточків природи.

Через погоду відпустка видалася відносно невдалою і тільки по тій причині, що обмежувала можливість насолодитися природою у повній мірі. Повна міра для мене -  тріо занять, якими я захоплююсь і які приносять мені радість спілкування з природою. Це риболовля, полювання і збирати гриби. Кожне заняття приносить своє задоволення, кожне містить якийсь свій містичний ключ до розуміння і поєднання із природою. ... Читати далі »
Переглядів: 523 | Додав: GolAM | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

Карпати

Трішки вікіпедії: Карпати — гірська система на сході Центральної Європи, на території України, Угорщини, Чехії, Польщі, Словаччині, Румунії, Сербії та Австрії. Простягається на 1500 км., утворюючи опуклу дугу, що замикає Середньодунайську рівнину. Найбільша ширина — 430 км. Карпати — один з головних вододілів Європи між Балтійським і Чорним морем. Орографічно виділяють Західні Карпати, Східні Карпати (частина яких — так звані Українські Карпати), Бескиди, Південні Карпати, Західні Румунські гори і Трансильванське плато. Переважаючі висоти Карпат 800—1200 м, найбільша висота — 2 655 м (гора Ґерлаховскі штіт в Татрах), в Україні — гора Говерла (2061 м). Моя дислокація у літній час: Косівщина. ... Читати далі »
Переглядів: 544 | Додав: GolAM | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3