Головна » Архів матеріалів

РОЗВЕДЕННЯ ВОГНЮ

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 20.03.2018

В екстремальних ситуаціях, вміння розпалити вогонь може врятувати ваше життя. Вогонь задовольнить більшість ваших потреб: він дасть тепло і комфорт, за допомогою нього можна приготувати і розігріти їжу, закип'ятити воду, стерилізувати бинти, дати сигнал про допомогу, відлякати диких тварин, виготовити інструменти та зброю. Хороше багаття благотворно впливає на психіку, надає спокій і впевненість.

Але вогонь здатний викликати деякі проблеми. Полум'я і дим можуть побачити вороги. Вогонь може викликати лісову пожежу, або знищити майно. У погано вентильованих приміщеннях вогонь може викликати отруєння чадним газом.
Що б добути вогонь, важливо зрозуміти основні принципи: Паливо (в рідкому або твердому стані) не горить саме по собі, від тепла воно виділяє газ, який спалахує при з'єднанні з киснем. ... Читати далі »


Як розпалити багаття після дощу

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 20.03.2018

Щоб успішно розпалити багаття після дощу, потрібно мати взяте з собою з дому штучне розпалювання, яке не боїться вологи - таблетки сухого спирту, шматки целулоїду або плексиглас, недогарок свічки. Важко сказати, що краще: у кожного мандрівника свої переваги. Мабуть, зручніше мати свічку.

Сухий спирт не завжди можна знайти, а целулоїд і плексиглас легко розгораються і горять дуже інтенсивно, але і прогорають досить швидко. Свічкою же зручно користуватися, якщо хочеться, щоб вона збереглася і її можна було використовувати в подальшому.

... Читати далі »


ЧАЙНІ ТРАВИ І ЛИСТЯ ДЕРЕВ

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 20.03.2018

Чайні трави - це ті трави, які приємні на смак при заварці. У рослини можуть бути використані листя, гілочки, бутони, квітки, а у деяких видів - коріння.

Деякі рослини виявляють свій смак тільки при ферментації листя, а у висушеному або сирому вигляді вони мають блідий і трав'янистий смак, такими є листя суниці та полуниці. Або смак їх слабкий без ферментації, як у листя клена.

Такі рослини як іван-чай, можна ферментувати, а можна заварювати висушені верхні листочки і квіти. При ферментації смак змінюється на більш насичений, з кавово-цікорієвими нотами. Ферментований іван-чай один з найбільш насичених за смаком чайних напоїв. Зрівняється з ним по густоті кольору і яскравого смаку може заварка кори дуба або шишок вільхи, але цю лікарську сировину п'ють не як чай, а як лікувальний засіб. ... Читати далі »


Кращі рецепти похідного чаю

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 20.03.2018

1. Вітамінний напій з хвої.

Чудовий вітамінний засіб. Рекомендується як при захворюваннях, так і як профілактичний засіб, особливо при авітамінозі, цинзі; запальних і простудних захворюваннях; після важкої хвороби, операцій; виснаженні, занепаді сил, недокрів'ї. Напій рекомендується приймати короткими курсами (4-5 днів) по одній склянці (250 мл) в день. Між курсами слід робити перерви не менше 2-3 днів.

Склад чаю:
4 склянки (1 літр) дрібно посіченої хвої кедра (сосни, ялини).
2,5 склянки (620 мл) холодної води.
2 чайні ложки лимонного соку. ... Читати далі »


МОХ

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 02.03.2018

Це вічнозелена рослина, яка росте всюди, де є вологість та обмеження сонячних променів. Це унікальний витвір природи, який робить природу більш красивою. Незважаючи на красу, мох володіє також багатьма корисними властивостями, які можуть допомогти людині в часі перебування на природі. Мох є всюди, де росте ліс чи густі кущі, де достатньо вологи і куди важко потрапляти сонячним променям. У горах мох може просто повністю встеляти північні схили гір. Є різні види моху, проте у практичній стороні значення має густий сфагнум, який, завдяки багаторічному перебуванню на певній ділянці, може утворювати багатометрові суцільні пласти густого покриву.

  1. Мох для сну. Не обов’язково брати із собою спальники, коремати тощо для того, щоб спати на землі чи у палатці ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 107 108 »