Головна » Архів матеріалів

Користь хвої для людини

Категорія: Медицина | Автор: GolAM | 17.12.2018

Якими ж властивостями і від яких хвороб нам допоможе ялинка/сосна? 
Користь хвої:
  • бореться з хворобами нирок, серця і судин;
  • допомагає при різних захворюваннях очей;
  • має протимікробну, протизапальну, потогінну, жовчогінну, знеболюючу, сечогінну, протицингову дію;
  • ефективна при розсіяному склерозі, гангрені, геморої, судомах;
  • очищає організм від радіонуклідів.
Взимку в ній збільшуються вітаміни, тому з цілющою метою хвою використовують в холодний час року.
Жодна таблетка так не діє на організм - комплексний вплив і ніяких побічних ефектів. ... Читати далі »


ЛЕСНАЯ ШЕРСТЬ

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 17.12.2018

Память и знания о натуральных продуктах заменена в народе на искусственные и синтетические. Это относится как к пище так и к одежде и другим направлениям быта да и жизни в целом. Причина по которой суррогаты заполонили нашу жизнь, очень проста — натуральное добывать трудно. А вот разбавить качественный продукт нефтепродуктами — пожалуйста… Именно поэтому многие сейчас стали обращать внимание на экопродукцию.


Но здесь выясняется, что некоторые материалы просто под ногами валяются! Бери и все…

 

Список о свойствах и преимуществах лесной шерсти пока далеко не полный: ... Читати далі »


Як спіймати рака?

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 21.11.2018

  Раки здавна були і залишаються донині однією з найвишуканіших страв. Купувати - дорого. А ось як наловити їх самостійно?


Сьогодні мова піде про більш традиційні методи видобутку делікатесу, а саме: руками, сіткою і раколовкою.


Про час, відповідний для полювання на раків. Оптимально починати ловити раків потрібно в години з десятої вечора і продовжувати до третьої ночі. Це як раз той самий період часу, коли раки залишають свої притулки, щоб роздобути собі прожиток. Іноді, правда, на деяких водоймах раки полюють і рано вранці, але я таке зустрічав всього в парі місць перед світанком. Для ручного лову підійде і денний час, але про це нижче. ... Читати далі »


Бумага из тины

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 19.11.2018

В лесу проще всего сделать бумагу из тины. Зеленые нитчатые водоросли — тину — каждый видел в прудах и реках. Тина покрывает дно, облепляет старые баржи и сваи пристаней.

 

Во многих местах, в особенности в сибирских реках, тины настолько много, что весной после спада вод она повисает зелеными клочьями на ветвях прибрежных кустов. Эти клочья вне воды под действием солнечных лучей теряют свой зеленый хлорофилл и вместе с ним — жизнь, превращаясь в желто-бурые тряпки. Эти высохшие, обесцвеченные водоросли напоминают на ощупь бумагу.

 

Тину можно собрать на берегу водоема или вытащить со дна граблями. Тянуть нужно медленно, чтобы водоросли не обрывали ... Читати далі »


Ялівець звичайний

Категорія: Медицина | Автор: GolAM | 19.11.2018

Ялівець звичайний (Juniperus communis) – це вічнозелений кущ або дерево висотою від 3 до 6 метрів, яке належить до родини кипарисових. цей кущ представляє собою дводомну або однодомну лікарську рослину з яйцеподібної або конусоподібної форми кроною і прямим стовбуром з бурою або сірою корою. Молоді пагони ялівцю мають тригранну форму і бурий червонявий відтінок. Листя жорстке, хвоєподібне, шилоподібне, лінійне, колюче, довжиною 8 – 20 мм. Поверхня листя плоска, жолобчаста, ясного зеленого кольору з сизою поволокою. Знизу листки рослини темно-зелені, тупо-кілюваті, мають поздовжню борозну на кілі, розміщені черговими тричленними кільцями. Органи спороношення розташовані на верхівках малих пазушних гілок, що густо покриті трикутними лусками. Чоловічі шишки колосоподібної форми, жовтого кольору, з ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 6 ... 111 112 »