Головна » Полювання

Особливості полювання на зайця без мисливського собаки

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

На жаль, по тих чи інших причинах, не завжди і не у всіх мисливців є можливість полювати з мисливським собакою. Однак це зовсім не означає, що полювання на зайців для таких мисливців недоступне. Є кілька цілком дієвих способів полювання на зайця без наявності спеціально навченого мисливського пса.

Перший з них - полювання з підходу. Проводиться таке полювання, як правило, або до випадання снігу, або після того, як дуже довго не було пороші, щоб нескінченне переплетення старих і свіжих слідів, не заважало витропити звіра. Для цього полювання необхідні три умови:

- відносне велика кількість зайців в порівняно відкритих угіддях;

- знання місць, де вони люблять лягати на днювання;

... Читати далі »


Полювання на лисицю із манком

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

В теперішній час, коли зайців стало обмаль, а популяція лисиці збільшилась, доцільніше було б полювати саме на цього всюдисущого хижака. Адже він вносить серйозну поправку у кількість вухатого гризуна. Полюють на рудого розбишаку по-різному, а ми розглянемо полювання з манком, як із стаціонарної засідки так і в активному пошуку.

Готуй воза взимку а місце для полювання влітку

Для початку треба вибрати місце, а це не так просто як здається. 

Врахування сходу та заходу сонця та місяця дозволить вам перебувати у засідці в тіні. Тінь вміло приховає вас, а що саме головне – рушниця чи бінокль не дасть блиску. Не даремно Висоцьк ... Читати далі »


Мисливський дріб

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 28.02.2016

Споряджений мисливський набій

Дріб виготовляється з чистого свинцю або зі свинцю з домішками інших речовин, наприклад, сірчистого миш'яку (аурипігмент), олова, стибію; останнім часом дріб також виробляють зі сталі і вісмуту. Домішки до свинцю дозволяють покращити якості дробу. Наприклад, сплав для традиційного англійського дробу складається зі свинцю з домішкою (близько 0,2%) миш'яку, завдяки чому розплавлена маса легше формується в сферичні краплі і шріт виходить дещо твердішим, ніж з чистого свинцю.

Токсичні речовини, що використовуються при виготовленні дробу (свинець та інші) служать причиною отруєння тварин і риби у водоймах, тому у багатьох країнах (Данія, Швеція, Фінляндія, Іспанія та інші) ... Читати далі »


Дымный порох своими руками: старые технологии помогут в условиях апокалипсиса

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 19.02.2016

Американец Коди Дон Ридер, ведущий канала Cody's Lab на YouTube, решил проверить старинный способ приготовления дымного пороха из соломы, золы, угля и ржавчины.

По его словам, умение готовить такой порох сильно пригодится во время какого-либо сценария возможного апокалипсиса, когда запасы патронов будут израсходованы. Способ приготовления пороха, выбранный Ридером, действительно прост, но требует много времени на подготовку.

Для начала Ридер подготовил селитряницу. Для этого он уложил на углубление в земле полотно из тканого поливинилхлорида, на одну половину положил солому, перемешанную с известняком, затем облил эту кучу собственной мочой и укрыл сверху второй половиной полотна. Эти действия необходимы для получения нитрат ... Читати далі »


Неписаные правила охотника

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 19.02.2016

Предлагаем вам подборку неписаных правил охотника, найденную на просторах интернета.

1. Ни в коем случае не добивай подранка ружьем: можно расколоть приклад, и есть риск выстрела из второго ствола, если там есть патрон.

2. Сбил птицу над зарослями - ни в коем случае не отводи глаз от места падения: потеряешь добычу.

3. Упал - проверь стволы: грязь в канале ствола - его разрыв при выстреле.

4. На ходовой охоте носи сумку, добыча в руках мешает стрелять.

5. Если видишь, что птица падает подранком в заросли, добивай вторым выстрелом в воздухе.

6. К раненому кабану, лосю, оленю подходи сза ... Читати далі »


« 1 2 ... 20 21 22