Головна » Риболовля

ЛІЩИНОВІ ВУДЛИЩА

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 29.02.2016

"Давно відомо, що зі смаками не сперечаються. Хто любить "телескопічки", кому до вподоби бамбукові, а я люблю - ліщинові... Так-так, ліщинові вудлища, і не поміняю їх ні на які інші в світі, бо ловлю я на них більше як півстоліття і ще півстоліття ловити буду... "

Степан Наливайко, по - вуличному Вудочка.

Дехто вирізає з ліщини вудлища ще восени, навіть за наявності листя. Заздалегідь відомо, що якість таких вудлищ буде низькою, вони будуть важкими на руку і швидко ламатимуться. Найкраще заготовляти ліщину відразу після перших морозів і припинення руху соку в деревині.

Разом з тим дехто вважає, що найкращими строками ... Читати далі »


Саморобна зброя: спис-гарпун з 4-ма та більше наконечниками

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 20.02.2016

Саморобна зброя може стати в нагоді в умовах виживання для виконання самих різних функцій. Особливо це стосується таких універсальних моделей, як спис. Спис можна застосовувати для полювання, як гарпун для риболовлі, а так само для самооборони від хижаків. Крім цього спис може стати палицею, жердиною для прокладки шляху в болоті, коромислом для перенесення ваги і т.п.

Звичайний спис можна змайструвати досить швидко. Природно, що для початку необхідно підібрати деревко. Від його якості і міцності залежить можливість отримання здобичі і ймовірність виживання при зустрічі з диким звіром. Головні вимоги до деревка: ... Читати далі »


Урок виживання - ловля риби

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 15.02.2016

Ловля риби руками

У тайзі безліч водойм, починаючи від великих річок і озер - до дрібних струмків і буквально калюж посеред лісу. Практично у всіх тайгових водоймах багато риби. Риболовля - відмінний спосіб забезпечити себе поживною та багатою білком їжею.

Добре, якщо є вудка або сітка. Це значно підвищує ефективність вашої риболовлі. Рибалити із списом можна, якщо риба досить велика. Але найчастіше, рибки невеликі. З цих причин, часто доводиться ловити рибу руками.

Щоб успішно ловити рибу руками, в водоймах будь-яких типів, потрібно слідувати одному з трьох правил:

Ловити рибу потрібно в каламутні ... Читати далі »


« 1 2 ... 13 14 15