MENU

09:06
ПОХІД ВИХІДНОГО ДНЯ. 26.01.2020. ЗВЕДЕННЯ ТИМЧАСОВОГО УКРИТТЯ. ЧАСТИНА 1

Цього дня я повернувся на попереднє місце – вже дуже воно мені сподобалося хоча б тим, що розташоване в глибокому яру трохи далі від лісу, де все ще тривають бойові дії (полювання, в цей день нарахував близько 30-ти пострілів), таким чином я міг захиститися від непроханих гостей, адже полюбляю проводити час на природі сам без зайвих бесід чи питань.

Назбирав не дуже сухої трави, в якій зустрічалися крупини зледенілого снігу і розпалив вогонь за допомогою кресала і паленки. Поки вогонь горів, вирішив облаштувати собі тимчасове укриття на весняний період, адже планую тут проводити місяць весною при щорічному зборі весняних трав: первоцвіту і медуниці. Для цього понатаскував сухих гілок і зробив каркас. Нижню частину встиг обплести тоншими гілками для того, щоб притрусити минулорічним сухим листям. Ближче до вечора скелет укриття був готовим. Наступних вихідних, якщо вийде вийти на природу, планую до верху обплести каркас тоншими гілками і до верху присипати листям. Щоб листя вітром не змело, після завершення зверху додатково наміщу ще сухих гілок і стовбурів дерев, заодно утрамбую листяне покриття.

На цей день роботи були завершені і я ще півгодини посидів, попиваючи гарячу каву і насолоджуючись чудовою майже весняною сонячною вечірньою погодою і природою.  

 

 


Схожі матеріали:

 

Переглядів: 540 | Додав: GolAM | Теги: розведення вогню, паленка, кресало, кукса, виживання, зведення укриття, шалаш, бушкрафт, Трут, Огниво, тимчасове укриття | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar