Головне меню
Привіт! Я - Андрій Ватаманюк і це мій особистий сайт. Я не бушкрафтер, але прагну ним стати, тому в розділі "Блог" можна спостерігати мою еволюцію в темі бушкрафту та активного відпочинку на природі. Моя сфера захоплення природою поділяється на сезони та охоплює такі різновиди як: бушкрафт (це заняття, яким я займаюся після сезону полювання (зима-весна), риболовля (весна-початок осені), полювання (кінець літа - початок зими), збиральництво (дари природи, грибництво, цілющі трави та ягоди - сезон весна - пізня осінь), металопошук (цьому заняттю я присвячую найменше часу, воно цікаве, але лімітоване через безперервний посів всіх доступних для пошуку земельних ділянок, тому рідко коли вдається потрпити на поля, з яких щойно зібрали врожай і ще не підготували новий посів, а довколишній ліс уже перебитий мною, і після знайдених декількох протитаткових мін в ліс ходити трохи страшнувато).

Розділ "Базове введення" містить теоретичну частину, яка має відношення до моїх захоплень (бушкрафт, виживання, риболовля, полювання, збиральництво (грибництво та народна медицина), металопошук (аматорська археологія) - це інформація, яку я колекціонував протягом років, запозичена з різних ресурсів, деколи своя, авторська, переклади тощо.

В розділі "Фотогалерея" містяться мої, виключно, авторські фотографії, так як я любитель фотографування, а відеозйомка у мене поки що не получається, тому те, що я хочу донести і поділитися, поки що передається мною у формі тексту та фото.

Розділ "Відео" містить вибрані мною відео різних бушкрафтерів з різних країн, у яких чудово получається передати дух бушкрафту шляхом відеозйомки, це відео, які містять різні варіації та способи змалювати бушкрафт у класичному значенні, я вважаю, що вони надихають та мотивують, стараюся відбирати відео без озвучення (для англійської та інших мов), щоб було чітко ясно і зрозумілим те, що автори відео хочуть показати чи донести, власне, це складова бушкрафт-пропаганди, яку я і уже значна частина українців прагнуть розвивати та популяризувати, так як тема бушкрафту уже давно захопила країни Європи, Азії та Америки, а в нас поки що повільно, проте завдяки старанням вітчизняних бушкрафтерів, позитивно починає розвиватися в окремий рух, виділяючись із традиційного для пострадянського простору руху "виживальників" чи "препперів".

Розділ "Література" містить літературу, яка має пряме чи опосередковане відношення до тематики і може стати в пригоді для різних векторів бушкрафту.