Головне меню
10 ПОРАД ДЛЯ РОЗВЕДЕННЯ ВОГНЮ В СИРУ ПОГОДУ

1. Смолисті гілочки
Сосна, ялина, канадська ялина, і безліч інших хвойних дерев - це моя перша зупинка в сирою погоду, оскільки їх деревина має живицю. Живиця - це смола, яка дуже легко спалахує. Відокремте сухі тріски з-під крони дерева, яка захищає їх від вологи.

2. Очисти все
Кора зазвичай є захисною структурою, яка захищає дерево від вогню. В основному кора не загорається  самостійно. Зріжте або очистіть сиру кору з палички і запаліть її. Дуже часто суха деревина знаходиться прямо під поверхнею. Особливо якщо це деревина з стоячого мертвого дерева.

3. Розщепніть полінце по всій довжині, щоб воно краще загорілося
Просто зняти кору недостатньо, розщепніть деревину уздовж, що дозволить оголити внутрішні сухі шари деревини. Буде набагато легше підпалити невелику тріску, ніж все поліно.

4. Використовуй правильну форму розпалювання
Багато спроб розвести вогонь приречені з самого початку, оскільки форма багаття занадто плоска. Зроби конус висотою в фут (30 см - прим. Перекладача) з маленьких гілочок і уникай низьких форм розпалювання. Високий конус дозволяє вогню поширюватися ефективніше, підсушуючи гілочки і запалюючи їх.

5. Використовуйте засоби для розпалювання в холодну або сиру погоду.
Таблетки сухого спирту, гелі для розпалювання, ватяні кульки, просочені вазеліном або навіть суха пакля з дому можуть врятувати життя, коли погода погіршиться.

6. Розводьте багаття з навітряного боку
Це дозволить полум'ю поширитися по гілках, охоплюючи їх швидше і краще (Певне автор мав на увазі легкий вітерець, сильний вітер швидше заважає ніж допомагає - прим. Перекладача).

7. Розпалюйте багаття знизу.
Вогонь, як і жар піднімається знизу. Так що будьте впевнені, що ви підносите сірник або запальничку при  розпалюванні знизу, до основи багаття. Не витрачайте свій час, намагаючись запалити вогонь зверху, як свічку.

8. Використовуйте багато труту
Трут - це сухий відмерлий рослинний матеріал, який спрощує розведення вогню. Серцевина розпалювання повинна бути наповнена трутом.

9. Тримайте запас труту під рукою
Запасена грудка труту може врятувати згасаюче багаття або допоможе при розведенні вогню в майбутньому.

10. Уникайте ям
Яма для багаття як правило наповнюється водою через вологість, так що спорудіть невеликий насип. Це збереже вогнище від вологості і дозволить йому яскраво палати.

Популярні теми

02.03.2018, 19:41
МОХ
20.02.2016, 16:26
6 ДЕРЕВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ВИЖИТИ
23.07.2019, 09:26
Як соснові голки і кора допоможуть вижити вам в зимових умовах
07.11.2018, 15:36
5 способів використання соснової смоли
Поки що ніхто не залишив свій коментар.
Будьте першим, поділіться своєю думкою з іншими.
avatar