Головне меню
Добування прісної води
19.02.2016, 15:08

Від нещасного випадку ніхто не застрахований - він може відбутися з кожним. Добре, якщо поблизу є лікар, фельдшер або медична сестра й за допомогою можна звернутися до них. Але коли це неможливо, першу допомогу повинні зробити ті, хто перебуває біля потерпілого: адже вчасно вжиті заходи нерідко рятують життя людини або рятують його від важкої хвороби.

19.02.2016, 14:44

Припустимо, в силу якихось обставин, ви опинилися в абсолютно безлюдному місці. Якщо ви достатньо розумні і маєте досвід виживання в дикій природі, ви зможете обійтися взагалі без усього.
Ну а тим хто необхідних навичок виживання не має, зможе вижити тільки маючи набір для виживання.

19.02.2016, 14:23

Вирушаючи в засніжені гори або взимку в ліс, будьте гранично уважні, щоб наука виживати вас не торкнулася, адже тривале перебування на холоді викликає обмороження - це оніміння і скрутне функціонування окремих частин людського тіла і в цілому всього організму з подальшими ускладненнями аж до ампутації або недієздатності.

19.02.2016, 14:10

У північній півкулі планети Земля (де знаходиться Україна) всі зорі обертаються навколо єдиної зорі, яка є нерухомою. Це – Полярна зоря. Під Полярною зорею знаходиться точка півночі. Якщо ви дивитесь на Полярну зорю, то ваше обличчя повернуте на північ, за спиною буде південь, праворуч – схід, а ліворуч – захід.