Головна » 2018 » Грудень » 24

РЕЦЕПТЫ ПРИГОТОВЛЕНИЯ БЛЮД ЭКСТРЕМАЛЬНОЙ КУХНИ

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 24.12.2018

Сегодня подавляющее большинство туристов, случайно оказавшихся в действительно экстремальных условиях, способно банально умереть с голоду, проходя мимо богато накрытого стола лесных продуктов.

 

Лесной стол не так привычен, как наш классический, но гораздо богаче, чем могут представить себе обычные туристы. Когда с собой достаточно консерв, им можно пренебречь, но знать о нем все ровно необходимо. И уж потом, в экстремальной ситуации решать: стоит ли погибать от голода рядом со столь изысканными и питательными блюдами.

 

На самом деле, самая питательная и простая белковая пища всегда находится у любого путешественника прямо под ногами. И для ее добычи вовсе не нужны руж ... Читати далі »


Терен: користь і властивості

Категорія: Медицина | Автор: GolAM | 24.12.2018

Терен – колючий чагарник, поширений на Закарпатті, в Карпатах, на Поліссі, у лісостеповій, степовій зонах та Криму. Зустрічається переважно на узліссях і в невеликих ярах. Родить темно-сині ягоди із зеленою соковитою і терпкою на смак м’якоттю. Плоди терну вживають у їжу свіжими, після перших заморозків, коли ягоди стають солодкими та менш терпкими. Як цінний продукт терен використовують у переробці для виробництва вин, настоянок, лікерів, повидла, сиропів, соків, компотів, які відрізняються характерним сливовим ароматом і пікантним смаком. Про запас плоди сушать спочатку на сонці, а потім досушують у спеціальних сушарках при температурі 45-50 °С.

Мало хто знає, що терен — предок звичайний сливи, і багато зі своїх корисних властивостей слива частково забрала у терену ... Читати далі »