Головна » 2019 » Січень » 31

Кресало

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 31.01.2019

Креса́ло — пристосування для отримання відкритого вогню. Мало широке поширення до кінця XVIII — початку XIX ст., коли було винайдено сірники. На сьогодні користується популярністю серед туристів. Найпростіше кресало складається з власне кресала (як правило — напилка з дуже дрібної насічкою), «кременю» (зазвичай — мінерал, діоксид кремнію SiO2) і трута. Сніп іскор, які отримують від удару кременю по кресалу, запалює трут, в подальшому тліючий трут роздувається, а при хорошій якості трута — негайно спалахує полум'я.


Кресало (також «різало» і «тесало» — від «кресати», «кромсати», тобто «різати») являє собою смужку загартованої сталі. При ударі об кремінь з металу кресала виколюють (вирізаються) дуже дрібні стружки, і так як при різанні матеріалу розвиваються значні локальні температури (900—1100 ° C), то ... Читати далі »


Мисливська кухня

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 31.01.2019

Найбільш поширений мисливський трофей – заєць. Способи його приготування для споживання різноманітні.

 

Шпигованний заєць

З убитого взимку зайця знімають шкіру, потрошать, розрубують на порції і вимочують в оцтовому маринаді (склянка столового оцту на літр води). Спинну частину і окіст шпигують салом і смажать, додавши 2 склянки сметани, столову ложку борошна, З столові ложки вершкового масла, 2 моркви, 2 цибулини. Можна смажити з нашаткованою капустою, вливши на деко сік, що утворився при смаженні м’яса. Приємний аромат м’ясу зайця надає також попереднє кип’ятіння протягом 5-10 хвилин. Однак при цьому трохи втрачаються корисні ... Читати далі »