Головна » Архів матеріалів

Як добути в лісі сіль

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 01.09.2019

Збори речей для тривалого походу до лісу, діло доволі клопітке і нервове, часто буває так, що витративши на це кілька днів, все одно щось потрібне забувають. В лісі можна впіймати рибу чи дичину, але без солі страва вийде прісною, тому варто спробувати здобути цю потрібну речовину.

Вам знадобиться:

Ліщина *

Кислиця **

Солончак ***

В лісі сіль можна добути з деревної золи. Для цього вам краще взяти листяні породи дерев, найкращий варіант це ліщина. Сухі поліна та гілки спаліть у багатті до золи.

Висипте її у великий казан та залийте теплою ки ... Читати далі »


Як обрати й вірно користуватись огнивом

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 31.08.2019

Огниво – пристрій для видобування іскор, які, у свою чергу, запалюють будь-який горючий матеріал.

Огниво повсякчас використовували в побуті до появи сірників. Нині його практично не застосовують для отримання вогню через складність процесу.

Сучасне огниво – це, як правило, стрижень округлої форми, виготовлений з ферроцерія. Цей сплав містить залізо, кремній й такі елементи, як лантан, церій та інші.

Огнива, які випускають для промислового використання, можуть бути оснащені для зручності спеціальними рукоятками різної конфі ... Читати далі »


Сировина для розпалювання багаття

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 30.08.2019

Сьогодні в часи новомодних гаджетів, інноваційних рішень в усіх сфера життя все менше стає досвідчених туристів. Небагато хто вміє і знає, як розвести багаття на природі.

Дехто взагалі не розуміє навіщо такі вміння. Адже в сучасному світі є газові лампи, з якими легко можна обійтись без дров. Вже давно винайшли сухе пальне, бензинові запальнички та спеціальні суміші для миттєвого розпалювання деревини. Така рідина лишається придатна для розпалювання багаття навіть під час дощу.

Але досвід цінний розмаїттям можливостей, які можна обрати й застосувати в необхідний момент. Тому дійсно корисно знати, як приготувати все необхідне для розпалювання багаття в природних умовах без особливої амуніції. ... Читати далі »


Карпатський лісовий чай – чудодійний засіб

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 04.08.2019

Відсутність заводів та цехів в горах, а також навколишній місцевості, надають травам, квітам і деревам, повну ідилію з природою, а вона, у свою чергу, плекає їх коханням та надає цілющість. Знаючи спосіб приготування трав’яних відварів, можна вилікувати найстрашніші хвороби, поборотися зі стресом від міського шуму та гаму, вилікувати депресію та значно покращити своє загальне відчуття.

Еко-чай – невимовна користь із глибин Карпат

Хвойний цілющий чай не тільки підвищує імунітет, а і налагоджує загалом нервову систему та травлення. Запах хвої перед сном позитивно вплине не сон, зробить його міцним та безтурботним. Карпатський чай із трав, збираєт ... Читати далі »


Дерев'яна ложка своїми руками

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 31.07.2019

Виготовлення дерев'яних ложок - простий і захоплюючий процес, що дозволяє доторкнутися до вікових традицій декоративно-прикладного мистецтва. Для створення таких виробів потрібно мінімум інструментів і матеріалів. Виготовлення ложок своїми руками - це прекрасна можливість відточити базові навички різьблення і краще відчути, як веде себе дерево і різальницький інструмент. Ви можете експериментувати з формою і розмірами ложки, а також дизайном її ручки, створюючи унікальне начиння, що відрізняється не тільки декоративністю, але і функціональністю.

З чого роблять дерев'яні ложки?

З якого дерева краще вирізати дерев'яний посуд? Це важливе питання хвилює всіх початківців різьбярів. Для вирізання ложок найкраще підходять загото ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 52 53 »