MENU

Ісландський мох або цитрарія ісландська

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 22.09.2019

Ісландський мох або цитрарія ісландська – листоподібний випростаний кущистий лишайник. Заввишки досягає 10-15 см. Кріпиться до кори дерев, ґрунту або до іншої субстанції за допомогою коротких ниткоподібних відростків. Основа рослини звужена. Має трубчасту структуру, також може бути схожа на жолоб. Догори лишайник розширюється і доповнюється пласкими (широкими чи вузькими) паростками.

Вони гладенькі, по краю розташовані короткі щетинки. У природному стані та сирому середовищі рослина м’яка на дотик. Біля підстави має біле забарвлення. Доверху набуває темного кольору. Сторона, що повернена до сонця, переважно зелена із сірим або оливковим відтінком та має червоні плями. ... Читати далі »


Як видобувати вогонь методом лучкового веретена

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 17.09.2019

Як видобувати вогонь методом лучкового веретена

Ви пішли у похід цілком впевнені, що взяли все необхідне. Але у найвідповідальніший момент виявилось, що забули сірники! Вміння видобувати вогонь за допомогою тертя може спасти вам життя в ситуації екстремального виживання.

В цій статті міститься докладний опис одного з найцікавіших та водночас непростих способів видобування вогню – метод лучкового веретена («індіанська скрипка»).

Підготовка

Знайдіть матеріал, що легко спалахує – трут (ганчір’я, суху траву, мох чи гриб, лусочки кори, шишки та голки з ялинки, папір або вату, пір’я, кору з берези або кедра).< ... Читати далі »


Пряжа з Іван-чаю

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 15.09.2019

Це багаторічна луб’яна рослина, якій властива волокниста структура. Саме тому інша назва Іван-чаю – дикий льон або дикі коноплі. Його стебла підходять для виготовлення пряжі. Вони можуть забезпечити до 15% волокон від загальної заготівельної маси сировини. Раніше з цього матеріалу пряли мотузки, робили пряжу для створення дебелих, затовстих матеріалів. Таке прядиво має приємний тонкий квітковий аромат.

Опаска з нього здатна прибрати головний біль. При ревматизмі для загоєння народна медицина рекомендує розтирати проблемні місця невеликим клаптиком полотна з кіпрею. Одяг з Іван-чаю дає повітрю вільно проникати до тіла людини. Тоді шкіра дихає: що сприяє її омолодженню та збереженню нормальної вологості.

Щоб з кіпрею отримати пряжу для в&rsqu ... Читати далі »


Приготування їжі на каменях

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 10.09.2019

Використання для приготування їжі гарячі камені - це аналог барбекю для походів.  Розведіть вогнище на платформі з каменів, а після того як дрова прогорять, камені будуть залишатися гарячими протягом часу, достатнього для приготування продуктів.

Оберемком зелених гілок зметіть з каменів попіл і вуглинки. Поміщене на камені м'ясо або овочі регулярно перевертайте. Пам'ятайте, що температура каменів по периметру платформи буде нижчою, ніж в центрі. Тому, якщо м'ясо необхідно готувати довго, спочатку покладіть його до краю і потім поступово рухайте до центру платформи.

Щоби готувати їжу довше (часто це необхідно для великих шматків м'яса і жорстких овочів), можна спорудити над камінням подобу пе ... Читати далі »


Використання в харчуванні рослинних ресурсів

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 06.09.2019

За даними вчених на Землі росте близько 300 тис. видів рослин, включаючи види рослин на гірських вершинах та на дні океану, з них 120 тис. їстівні. Рослинна їжа містить повний склад поживних речовин здатна, підтримати сили людина навіть в Арктиці. Одні рослини для забезпечення нормальної працездатності можуть постачати в організм достатню кількість білка, другі — калорійні вуглеводи.

Культивовані рослини. Багатим джерелом продуктів є зібрані поля зернових та інших рослин. Це відноситься до картопляних, зернових, бруквяних та горохових полів Європи та країн Азії з помірним кліматом. Якщо ви виявили картопляне поле, вигрібайте купки, залишені після збирання врожаю. Картоплю можна їсти сирою або приготувати попередньо очистивши від бру ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 54 55 »