MENU

Використання в харчуванні рослинних ресурсів

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 06.09.2019

За даними вчених на Землі росте близько 300 тис. видів рослин, включаючи види рослин на гірських вершинах та на дні океану, з них 120 тис. їстівні. Рослинна їжа містить повний склад поживних речовин здатна, підтримати сили людина навіть в Арктиці. Одні рослини для забезпечення нормальної працездатності можуть постачати в організм достатню кількість білка, другі — калорійні вуглеводи.

Культивовані рослини. Багатим джерелом продуктів є зібрані поля зернових та інших рослин. Це відноситься до картопляних, зернових, бруквяних та горохових полів Європи та країн Азії з помірним кліматом. Якщо ви виявили картопляне поле, вигрібайте купки, залишені після збирання врожаю. Картоплю можна їсти сирою або приготувати попередньо очистивши від бру ... Читати далі »


Як розбити табір і побудувати тимчасове укриття

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 03.09.2019

Статистика свідчить, що люди, які по різних причинах опинилися один на один з дикою природою (заблукали, сталася аварія транспортного засобу і т. д.), можуть протягом тривалого часу зберігати сили і надійно захищати себе від несприятливих природних факторів, якщо побудують тимчасове укриття, хоча б найпростіше. Звести таке укриття необхідно і тому, що рятувальникам з повітря значно легше виявити табір або притулок з сигнальними знаками, ніж самотню людську фігуру або навіть групу людей.

 

Місце для табору повинно відповідати декільком вимогам, головна з яких - безпека. Не можна споруджувати свій тимчасовий будинок на річкових мілинах, низинних берегах і островах, в руслах пересохлих річ ... Читати далі »


Цукор в диких умовах

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 02.09.2019

Виявляється, цукор в диких умовах отримати набагато легше, ніж сіль.

Способи отримання:

1. Молоді корені оману почистити, помити, дрібно нарізати і зварити разом з листям щавлю кислого. Так відбувається хімічна реакція інуліну в омані з щавлем, від результаті чого утворюється фруктоза. Отриману рідину треба відфільтрувати і випаровувати з неї воду до густого стану, після чого досушити на маленькому вогні цю кашку. Отриманий порошок чудово замінює цукор.

2. Цукровий сироп, з якого можна отримати цукор, можна зробити при досить тривалому випаровуванні води з березового соку. ... Читати далі »


Лісова шерсть

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 02.09.2019

В сучасному світ спогади та уявлення людства про натуральну сировину, її походження заміщені на знання про актуальні сьогодні штучні, синтетичні матеріали. Це стосується їжі, одягу, інших напрямків побуту, життя людини в цілому. Причиною появи сурогатів і їх стрімкого розповсюдження стало те, що натуральне здобувати важче.

А от додати до якісної сировини нафтопродуктів – запросто. Тому що це легкий і більш доступний шлях для основної частини виробників. Саме через це сьогодні велика кількість людей почали звертати увагу на екопродукцію.

І тут з’ясувалось, що деяка сировина для неї просто валяється попід ногами. Бери і все…

Переваги екошерсті

Перелік властивост ... Читати далі »


Як добути в лісі сіль

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 01.09.2019

Збори речей для тривалого походу до лісу, діло доволі клопітке і нервове, часто буває так, що витративши на це кілька днів, все одно щось потрібне забувають. В лісі можна впіймати рибу чи дичину, але без солі страва вийде прісною, тому варто спробувати здобути цю потрібну речовину.

Вам знадобиться:

Ліщина *

Кислиця **

Солончак ***

В лісі сіль можна добути з деревної золи. Для цього вам краще взяти листяні породи дерев, найкращий варіант це ліщина. Сухі поліна та гілки спаліть у багатті до золи.

Висипте її у великий казан та залийте теплою ки ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 6 7 ... 55 56 »