MENU

11 уроків виживання в диких умовах

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Туристичний похід - це не просто захоплююча подорож, у веселій компанії з гітарами та наметами. Будь-який, навіть короткий і нескладний, похід - це, в першу чергу, випробування. Випробування себе, своїх фізичних і духовних сил.

Якщо ви тільки починаєте ходити в турпоходи, то ця стаття для вас. З неї ви дізнаєтеся 11 психологічних уроків виживання на природі.

1. Не ізолюватися

Ви не супергерой. Ви людина. А людина - істота соціальна. У поході найважливіше - це плече друга. На природі, без «бронежилета» урбана, кожен розуміє, як він вразливий. І саме це допомагає налагодити по-справжньому міцні духовні зв'язки. Навіть якщо ви, як Крістофер Джонсон МакКендлесса, вирішили випробувати себе і відправилися в ліс поодинці, пам'ятайте, - ніхто не ... Читати далі »


Медичні хитрощі в поході

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Як уникнути синяка при ударі

Якщо в результаті удару не сталося серйозного пошкодження внутрішніх органів, попередити утворення синця допоможе полин гіркий: розтирають свіже листя і прикладають до хворого місця, роблять пов'язку. Пов'язку змінюють 3-4 рази на день.

Цибуля ріпчаста. Свіжий сік або кашка натертого лука застосовуються у вигляді компресу.

Бодяга. Розмішати 2 столові ложки порошку бодяги в 1 столовій ложці води. Отриману масу нанести на місце удару і перев'язати.

Подорожник. Розім'ятий або дрібно нарізаний лист подорожника прикладають до хворого місця. Замість листя можна використовувати сок.Место удару (ногу або руку) ні в якому разі не можна ... Читати далі »


Небезпеки на річці

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Якщо випала нагода побудувати пліт, або ти знайшов човен, або навпаки, рухатися вздовж річки не представляється можливим, в загальному, якщо твоє рішення рухатися по воді, ти повинен бути готовий до наступних перешкод, які можуть зустрітися у тебе на шляху.


Завали. Вони утворюються на річках шириною приблизно до 50 метрів в результаті падіння дерев з одного або обох берегів. Сміття, яке пливе по річці, гілки, що впали, стовбури дерев. Ширина завалу може бути різною. Одні завали можна розібрати з човна і плисти далі, інші приходиться обходити по березі, несучи все майно на руках. У таких випадках, краще вибирати більш пологий берег. На нього легше вилізти, а потім, простіше відновити плавання. Буває, що цей берег сильно заріс кущами або заболочений, і пройти по ньо ... Читати далі »


Створення запасів води і водоспоживання

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Создание запасов воды целесообразно если во время переходов источники воды расположены на большом расстоянии друг от друга. В жарком тропическом климате вода при хранении быстро изменяет свои вкусовые качества, зацветает, и поэтому перед употреблением ее желательно кипятить. 

Для хранения и транспортировки воды используются различного вида емкости-канистры, изготовленные из металла, не поддающегося окислению, или из пластиков. Перед заправкой, чтобы обеспечить сохранность воды в течение длительного времени, емкость дезинфицируют, а затем, тщательно промыв, заливают кипяченой водой.

Для длительного хранения воды иногда пользуются металлическим серебром. Антимикробный эффект серебра в 1750 раз сильнее действия карболовой кислоты, в 3,5 раза - сулемы. Полагают, что антимикробное ... Читати далі »


ПРИРОДНЫЕ АНТИБИОТИКИ

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

При лечении многих болезней необходимы антибиотики. Однако большинство из них дают побочные эффекты.
Природной альтернативой химии являются натуральные антибиотики. Перечислим некоторые из них.
1. Клюква
Клюква – ценный источник витамина C и антиоксидантов. Соком клюквы можно обрабатывать раны, поскольку это отличный антисептик. При его внутреннем применении происходит нормализация желудочно-кишечной микрофлоры. Применяется он и при борьбе с мочеполовыми инфекциями. Но есть свои противопоказания: от него стоит отказаться, если у вас обнаружены симптомы язвы желудка или двенадцатиперстной кишки, а также гастритах с повышенной кислотностью.
2. Калина красная
Обладает антисептическими свойствами благодаря содержанию в них особых биологически а ... Читати далі »


« 1 2 ... 53 54 55