MENU

ЧАЙНІ ТРАВИ І ЛИСТЯ ДЕРЕВ

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 20.03.2018

Чайні трави - це ті трави, які приємні на смак при заварці. У рослини можуть бути використані листя, гілочки, бутони, квітки, а у деяких видів - коріння.

Деякі рослини виявляють свій смак тільки при ферментації листя, а у висушеному або сирому вигляді вони мають блідий і трав'янистий смак, такими є листя суниці та полуниці. Або смак їх слабкий без ферментації, як у листя клена.

Такі рослини як іван-чай, можна ферментувати, а можна заварювати висушені верхні листочки і квіти. При ферментації смак змінюється на більш насичений, з кавово-цікорієвими нотами. Ферментований іван-чай один з найбільш насичених за смаком чайних напоїв. Зрівняється з ним по густоті кольору і яскравого смаку може заварка кори дуба або шишок вільхи, але цю лікарську сировину п'ють не як чай, а як лікувальний засіб. ... Читати далі »


Кращі рецепти похідного чаю

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 20.03.2018

1. Вітамінний напій з хвої.

Чудовий вітамінний засіб. Рекомендується як при захворюваннях, так і як профілактичний засіб, особливо при авітамінозі, цинзі; запальних і простудних захворюваннях; після важкої хвороби, операцій; виснаженні, занепаді сил, недокрів'ї. Напій рекомендується приймати короткими курсами (4-5 днів) по одній склянці (250 мл) в день. Між курсами слід робити перерви не менше 2-3 днів.

Склад чаю:
4 склянки (1 літр) дрібно посіченої хвої кедра (сосни, ялини).
2,5 склянки (620 мл) холодної води.
2 чайні ложки лимонного соку. ... Читати далі »


РЫБА ЗАПЕЧЕННАЯ НА КОСТРЕ, В ГЛИНЕ, БУМАГЕ, ФОЛЬГЕ, ЗЕМЛЕ, ПЕСКЕ, НА КАМНЕ И ВЕРТЕЛЕ

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 23.04.2017

Рыба запеченная в глине

Развести костер. Рыбу выпотрошить, чешую оставить. Натереть рыбу изнутри солью, положить внутрь лук, перец горошком, лавровый лист. Обмазать тушку глиной слоем 3—4 см и на 25—30 минут завалить горячими углями, сверху развести огонь.

Готовую рыбу чистить не придется, так как чешуя отваливается вместе с глиной. Некоторые рыбаки предварительно заворачивают рыбу в листья капусты, лопуха, крапивы, дикой смородины. В этом случае время приготовления блюда увеличивается до 40—50 минут.

Рыба жаренная в глине

Подготовленную рыбу натереть солью внутри и снаружи, обмазать маслом, завернуть в листья клена, а потом в чистую тряпку, пропитанную растительным маслом, завязать шпагатом, обмазать глино ... Читати далі »


ОГНИВО. ЗАСТОСУВАННЯ ОГНИВА

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 26.12.2016

Огниво - це здебільшого круглий брусок металу, виготовлений із фероцерієвого сплаву. При ударі до гострого краю металу, огниво здатне виробляти велику іскру, температура якої досягає 3000 градусів. Це найуніверсальніший спосіб добути вогонь в умовах виживання і ми зараз про це детальніше поговоримо.

Чому огниво стало таким популярним у бесідах про виживання, бушкрафті, туризмі та екстремальних подорожах? Попри естетичну сторону класичного способу отримання вогню за допомогою іскри, огниво має ряд переваг, одна із найвагоміших - довговічність та ефективність. Звісно ж, у побутових умовах найпростіше користуватися механічними засобами розведення вогню, такими як запальнички. Одним рухом пальця висікається і іскра і вогонь. Залишається тільки підвести вогонь до труту і запалити його. Такі ... Читати далі »


Грунтовая печь

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 27.04.2016

Грунтовая печь предназначена для приготовления пищи без посуды, так как еда (овощи, рыба, птица или мясо животных) запекается в пищевой фольге. В грунтовой печи пища получается вкусной и полезной.

Понадобится:

1. Растопка (бумага, береста, мелкие сухие ветки или щепки).
2. Толстые сухие ветви или не очень толстые наколотые поленья.
3. Закругленные камни размером чуть меньше кулака.
4. Несколько жердей.
5. Кусок не синтетической ткани.
6. Фольга.
7. Инструменты: лопата и ножовка.

Камни не должны быть слоистыми (например, из спрессованного песчаника) или пористыми, как губка. Не стоит использовать в качестве камней строительные кирпичи или их элементы, так как при нагревании они будут трескаться, лопаться, в связи ... Читати далі »


« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 »