Головна » Бушкрафт

Осмол / Fatwood

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 30.01.2019

Осмол — весьма ценный природный ресурс, существенно увеличивающий шансы на благополучное разведение костра во влажных, ветреных и холодных условиях. 

 

Осмол — наше исконное название природного ресурса, упоминаемого в англоязычных источниках как «Fatwood». Дословный перевод «жирное дерево» в этом конкретном случае не так глуп и далёк от истины, как это может показаться на первый взгляд, т.к. осмол — это ни что иное как сухая древесина, дополнительно пропитанная смолами.

 

Не так давно в среде бушкрафтеров и разного рода «выживальщиков» осмол пережил новый виток интереса как, едва ли, не универсаль ... Читати далі »


Кулінарні рецепти кухні на природі

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 29.01.2019

Печена картопля з сальцем

Інгредієнти для приготування:

    картопля -8 шт.
    сало -100 г
    сіль, перець, розмарин -за смаком

Як приготувати

    Картоплю помити. Якщо берете молоду картоплю, то чистити не обов’язково. Якщо стару, то краще почистити. Порізати її кружечками товщиною 1 см. Натерти сіллю, перцем та розмарином.
    Сало порізати пластинками розміром з кружечки картоплі. Насадити на шампур, чергуючи, картоплю та сало. Пекти над вугіллям 20 хв. ... Читати далі »


Трут як матеріал для добування вогню, виготовлення труту в домашніх умовах

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 25.01.2019

Обов'язкові умови для швидкого і успішного забезпечення себе вогнем в аварійній ситуації, це наявність в достатній кількості труту, розпалу і палива. Причому трут є першою і найважливішою складовою з цього списку.
Трут - це будь-який матеріал, здатний до негайного займання або тління при попаданні на нього іскор. Особливо актуально застосування труту при видобутку вогню за допомогою кресала і лінзи під сонцем. Або за допомогою тертя. Як трут, здавна застосовувалися:

- Виварена в розчині деревної золи внутрішня частина березового гриба-трутовика.
- Висушений мох.
- Волокна льону та бавовни.
- Інше.

Крім того в якості труту можна використовувати:

- Стружки березової кори, бер ... Читати далі »


Який вибрати ніж для бушкрафту?

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 11.01.2019

Бушкрафт є одним із найпопулярніших видів активного відпочинку на природі. Вийти до лісу із мінімальним спорядженням, щоб злитися з природою. Бушкрафт - це набагато більше, аніж просто розвести вогонь: це спосіб життя. Це філософія. Спосіб, яким ви можете перевірити власну винахідливість та творчо попрацювати. Без ножа бушкрафт неможливий. Тим не менш, існує така велика кількість ножів для бушкрафту, що зробити вибір стає не просто.

 

Для чого використовується ніж у бушкрафті?

 

Є чотири різні завдання, які повинен виконувати ніж для бушкрафту:

- для різноманітних дрібних чи масштабних робіт із деревом;

... Читати далі »


Как выбрать топор - охотничьи и туристические топоры, правильный выбор

Категорія: Бушкрафт | Автор: GolAM | 29.12.2018

Правильно выбрать охотничий и туристический топор, значит не только упростить себе жизнь в огромном числе случаев, но и существенно повысить собственную безопасность, а иногда спасти собственную жизнь и жизнь окружающих. И дело тут даже не в самозащите или разрешенном оружии, а просто в отсутствии случайного травматизма, или организации правильной ночевки, огнезащите, или добывании пропитания.

 

Как выбрать охотничий и туристический топор.

 

Андрей Шалыгин: Если с вами в поход идет человек и не берет с собой топор (который с ним был в походе не раз), то стоит задуматься над тем, что это просто созерцатель, а не партнер. Топор один из важнейших инструментов ... Читати далі »


« 1 2 3 4 ... 18 19 »