Головна » 2019 » Липень » 26 » Який вибрати ніж для бушкрафту?
00:55
Який вибрати ніж для бушкрафту?

Бушкрафт є одним із найпопулярніших видів активного відпочинку на природі. Вийти до лісу із мінімальним спорядженням, щоб злитися з природою. Бушкрафт - це набагато більше, аніж просто розвести вогонь: це спосіб життя. Це філософія. Спосіб, яким ви можете перевірити власну винахідливість та творчо попрацювати. Без ножа бушкрафт неможливий. Тим не менш, існує така велика кількість ножів для бушкрафту, що зробити вибір стає не просто.

Для чого використовується ніж у бушкрафті?

Є чотири різні завдання, які повинен виконувати ніж для бушкрафту:

- для різноманітних дрібних чи масштабних робіт із деревом;

- для виживання;

- для приготування їжі;

- для розведення вогню.

 

В більшості випадків для виконання всіх цих завдань, достатньо мати один універсальний ніж і це прекрасно. Проте існують різні види вузькоспеціальних ножів, призначені для конкретного завдання.

 

Щоб не розписувати характеристики та особливості різних ножів, ми підібрали відеоролики, в яких власники ножів діляться власним досвідом використання того чи іншого ножа, а також підкреслюють позитивні та негативні сторони ножів для різних завдань.

 

А який ваш вибір ножа для бушкрафту і чому?

 

 


 Схожі матеріали:

Категорія: Бушкрафт | Переглядів: 353 | Додав: GolAM | Теги: корисні поради, ніж виживання, бушкрафт, ніж, ножі, похід, виживання, ніж для лісу, вибір ножа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar