MENU

Ісландський мох або цитрарія ісландська

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 22.09.2019

Ісландський мох або цитрарія ісландська – листоподібний випростаний кущистий лишайник. Заввишки досягає 10-15 см. Кріпиться до кори дерев, ґрунту або до іншої субстанції за допомогою коротких ниткоподібних відростків. Основа рослини звужена. Має трубчасту структуру, також може бути схожа на жолоб. Догори лишайник розширюється і доповнюється пласкими (широкими чи вузькими) паростками.

Вони гладенькі, по краю розташовані короткі щетинки. У природному стані та сирому середовищі рослина м’яка на дотик. Біля підстави має біле забарвлення. Доверху набуває темного кольору. Сторона, що повернена до сонця, переважно зелена із сірим або оливковим відтінком та має червоні плями. ... Читати далі »


Карпатський лісовий чай – чудодійний засіб

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 04.08.2019

Відсутність заводів та цехів в горах, а також навколишній місцевості, надають травам, квітам і деревам, повну ідилію з природою, а вона, у свою чергу, плекає їх коханням та надає цілющість. Знаючи спосіб приготування трав’яних відварів, можна вилікувати найстрашніші хвороби, поборотися зі стресом від міського шуму та гаму, вилікувати депресію та значно покращити своє загальне відчуття.

Еко-чай – невимовна користь із глибин Карпат

Хвойний цілющий чай не тільки підвищує імунітет, а і налагоджує загалом нервову систему та травлення. Запах хвої перед сном позитивно вплине не сон, зробить його міцним та безтурботним. Карпатський чай із трав, збираєт ... Читати далі »


Чай з шипшини – чудовий засіб для профілактики застудних захворювань

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 23.07.2019

Щодня організм людини атакують мільйони мікроорганізмів, які здатні викликати небезпечні захворювання. Найпоширенішими серед них є віруси грипу та ГРВІ, що передаються повітряно-крапельним шляхом.


Найбільш вразливим організм стає навесні. Брак вітамінів призводить до послаблення імунітету. Особливо гостро відчувається нестача вітаміну С. Саме аскорбінова кислота мобілізує захисні сили організму проти інфекції, переохолодження та інших несприятливих чинників. Справжнім рекордсменом за вмістом вітаміну С вважаються плоди шипшини. Доведено, що лише 10 г плодів шипшини задовольняють добову потребу у даному вітаміні.


Для профілактики застудних захворювань найкраще вживати чай з шипшини. Спосіб його приготування простий. Але, щоб отримати максимал ... Читати далі »


Ялівець звичайний

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 16.07.2019

Ялівець звичайний (Juniperus communis) – це вічнозелений кущ або дерево висотою від 3 до 6 метрів, яке належить до родини кипарисових. цей кущ представляє собою дводомну або однодомну лікарську рослину з яйцеподібної або конусоподібної форми кроною і прямим стовбуром з бурою або сірою корою. Молоді пагони ялівцю мають тригранну форму і бурий червонявий відтінок. Листя жорстке, хвоєподібне, шилоподібне, лінійне, колюче, довжиною 8 – 20 мм. Поверхня листя плоска, жолобчаста, ясного зеленого кольору з сизою поволокою. Знизу листки рослини темно-зелені, тупо-кілюваті, мають поздовжню борозну на кілі, розміщені черговими тричленними кільцями. Органи спороношення розташовані на верхівках малих пазушних гілок, що густо покриті трикутними лусками. Чоловічі шишки колосоподібної форми, жовтого кольору, з ... Читати далі »


Укуси змій і комах

Категорія: Медицина | Опублікував: GolAM | 07.06.2019

На нашій планеті виявлено та описано 3460 різних видів змій. Ці плазуни заселили практично всі континенти, за винятком Антарктиди. Також змії не живуть в Новій Зеландії, Ірландії та на деяких тихоокеанських і атлантичних островах.  Отруйні змії становлять біля 25% від загальної кількості видів.

На території України існує тільки два види отруйних змій.

Перший вид — гадюка степова, поширений в степовій і частково лісостеповій зонах. Колір спини сірий, є темна зигзагоподібна смуга вздовж тіла. Черевний бік чорного кольору з білими цяточками або сірого кольору з чорними плямами. ... Читати далі »


1 2 3 ... 12 13 »