MENU

11:24
Невелика торбинка із шматка шкіри

Шкіряні торбини є надзвичайно корисними засобами для повсякденного життя - вони міцні, надійні, стильні. Залежно від розмірів, ці торбини можуть виконувати різні функції зберігання речей та інструментів.

І так, нам потрібно буде невеликий шматок шкіри (хоча впринципі, можна використовувати і звичайну тканину і шкірзамінник, від якості матеріалу залежитиме фактор довговічності та зношуваності), круглої форми з вушками на протилежних сторонах для комфортного розкриття і закриття майбутньої торбини.

Якщо ви вибрали матеріалом майбутньої торбини натуральну тканину, - її бажано покрити воском для захисту торбини від вологості і відповідно для її довговічності, для цього слід занурити тканину у рідкий розплавлений віск, почекати, поки тканина висохне і затвердне, тоді деякий час розминати, поки вона не стане еластичною.

Для акуратних і рівномірних отворів зазвичай використовують спеціальні пробійники і олівцем/крейдою роблять розмітки на матеріалі.

 

Робимо по периметрі шкіри чи тканини отвори для шнура. Не забувайте про те, що кількість отворів повинно бути парним (мотузка повинна заходити в один отвір і виходити з наступного), інакше може получитися так:

 

 

В результаті ми отримуємо торбину, яка може відрізнятися по розміру (відповідно до призначення) і вміщати в себе більш габаритні речі такі, як інструменти, запас їжі, трут і засоби розведення вогню тощо.

 

За матеріалами http://bushcraft.es/blog/
 


Схожі матеріали:

 

Категорія: Бушкрафт | Переглядів: 131 | Додав: GolAM | Теги: торба, торбинка, бушкрафт, Шкіра, шкіряна сумка, вироби з шкіри, шкіряна торбинка, мішок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar