Головна » Полювання

С гончаком по чернотропу

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Говорить об охоте с гончей волнующе приятно. О вкусах не спорят — у каждого своя любимая охота, но я убежден, что нет охотника, слышавшего хоть раз работу кровной гончей в осеннем лесу и оставшегося равнодушным...

Гончая выведена человеком для настойчивого преследования зверя, и не просто преследования, а обязательно с голосом. Давно существует этот вид охотничьих собак, однако использовался он по-разному.

Ружейная охота с гончими на зайца основана на том, что поднятый и преследуемый собаками заяц не убегает безгранично вперед, а ходит в пределах обычного местопребывания. Гончая не направляет ход зверя, не гонит его на стрелка, как это думают некоторые неискушенные люди, — она только прес ... Читати далі »


Как подобрать заряд и снаряд

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Если для стрельбы из нарезных ружей специалисты сперва создают пулевой патрон, а затем уже конструируют для него соответствующее оружие (поэтому и принято говорить: "ружье под такой-та патрон"), то для своей гладкостволки любителю, стремящемуся успешно стрелять на охоте, желаемый патрон приходится компоновать самому.

Это, конечно, не значит, что дробовые патроны фабричного производства плохи. Нет, стандартный патрон обеспечивает достаточно кучный и резкий бой в условиях летне-осеннего сезона. В этих патронах обеспечивается скорость полета дробового снаряда в 10 м от дульного среза 310-315 м / с для дроби не более 2,75 мм в диаметре (№ 6) и 315-320 м/с — для дроби более 2,75 мм; навески дроби — 30-36 г в патронах 12 калибра, 26- ... Читати далі »


Основи манення лиса

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Розглянемо основні принципи манення лиса. Хоча полювання на лисиць закінчується, як правило, наприкінці зими, є угіддя які заселяються глухарем, тетеревом, фазаном чи зайцем, і в яких полювання на лиса може тривати навіть цілий рік. Особливо часто такі угіддя зустрічаються за кордоном.

Отож, як манити лиса?

Мисливці використовують манок який імітує звуки ув'язненого або пораненного зайця. Успіх цього методу пов'язаний з природними інстинктами лисиць. Хижак швидко відчуває сигнал, який асоціюється у неї з легкою здобиччю, а саме з ув'язненим, або, ще краще пораненим зайцем. Ця форма манення лиса використовується пізньої осені та взимку в ловецьких угіддях які багаті на зайця.

Манок, ... Читати далі »


Основи полювання з норними собаками

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Полювання з норним собакою вимагає від мисливця хорошої орієнтації в угіддях і знання нір, які знаходяться на їх території. Важливо проводити моніторинг цих нір, це дозволить заощадити час безпосередньо під час полювання. Крім нір стратегічними точками можуть бути, звичайно, стоги, їх полюбляють лисиці, куниці, борсуки та єнотовидні собаки. Також, слід звернути увагу на купи гілок.

Щоб похвалитися хорошими результатами і повернутися з полювання задоволеним, Ви повинні мати добре навченого мисливського пса. Чотирилапий помічник прекрасно справиться з дослідженням нори. Він має бути рішучим і виваженим. Роль норного собаки, під час такого полювання важко переоцінити, йому найважче, адже пес повинен змусити звірину покинути укриття. І коли собака замешкається, він може постраждати. Добре п ... Читати далі »


Поради при полюванні з підходу

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Дамо кілька порад як полювати на копитних з підходу. Насамперед потрібно зауважити, що для успішного полювання з підходу потрібне виконання деяких умов. Наприклад намагатись полювати в  хмарний, мокрий, вітряний день  тому що такі умови запобігають виникненню тіні і шуму від ваших кроків, що збільшує ймовірність бути непоміченим звіриною.

Відповіді на наступні питання допоможуть визначитись чи умови для полювання з підходу є відповідними. Якщо відповідь на більшість запитань ствердна – сміло в угіддя:

- Дощить ?

- Похмуро?

- Вітряно?

- Туманно?

- Чи відповідний напрямок вітру ?

... Читати далі »


« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »