Головна » Полювання

Троплення тварин

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

Троплення дичини не таке складне, як вважають більшість мисливців, особливо ті з них хто тільки починає свій мисливськимй шлях. Крім того це заняття надзвичайно цікаве і корисне, оскільки значно підвищує шанси на зустріч зі звіром, а значить і вдале полювання. Щоб вдало обрати місце засідки, мисливці зобов'язані помічати будь-який слід, що залишають звірі. Це дуже важливо і потрібно для того щоб визначити вид дичини, її стать, розміри, час коли звірина залишила слід, і, навіть що вона (дичина) робила (відпочивала, кормилася, і т.д.) Таким чином, важливо навчитись досягати такого стану концетрації та спостережливості, коли око помічає, а мозок аналізує найдрібніші деталі навколо себе.

Звичайно, цього неможливо купити, позичити, чи взяти в кредит. Такі знання та досвід отримуються ... Читати далі »


Особливості полювання на зайця без мисливського собаки

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

На жаль, по тих чи інших причинах, не завжди і не у всіх мисливців є можливість полювати з мисливським собакою. Однак це зовсім не означає, що полювання на зайців для таких мисливців недоступне. Є кілька цілком дієвих способів полювання на зайця без наявності спеціально навченого мисливського пса.

Перший з них - полювання з підходу. Проводиться таке полювання, як правило, або до випадання снігу, або після того, як дуже довго не було пороші, щоб нескінченне переплетення старих і свіжих слідів, не заважало витропити звіра. Для цього полювання необхідні три умови:

- відносне велика кількість зайців в порівняно відкритих угіддях;

- знання місць, де вони люблять лягати на днювання;

... Читати далі »


Полювання на лисицю із манком

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 29.02.2016

В теперішній час, коли зайців стало обмаль, а популяція лисиці збільшилась, доцільніше було б полювати саме на цього всюдисущого хижака. Адже він вносить серйозну поправку у кількість вухатого гризуна. Полюють на рудого розбишаку по-різному, а ми розглянемо полювання з манком, як із стаціонарної засідки так і в активному пошуку.

Готуй воза взимку а місце для полювання влітку

Для початку треба вибрати місце, а це не так просто як здається. 

Врахування сходу та заходу сонця та місяця дозволить вам перебувати у засідці в тіні. Тінь вміло приховає вас, а що саме головне – рушниця чи бінокль не дасть блиску. Не даремно Висоцьк ... Читати далі »


Мисливський дріб

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 28.02.2016

Споряджений мисливський набій

Дріб виготовляється з чистого свинцю або зі свинцю з домішками інших речовин, наприклад, сірчистого миш'яку (аурипігмент), олова, стибію; останнім часом дріб також виробляють зі сталі і вісмуту. Домішки до свинцю дозволяють покращити якості дробу. Наприклад, сплав для традиційного англійського дробу складається зі свинцю з домішкою (близько 0,2%) миш'яку, завдяки чому розплавлена маса легше формується в сферичні краплі і шріт виходить дещо твердішим, ніж з чистого свинцю.

Токсичні речовини, що використовуються при виготовленні дробу (свинець та інші) служать причиною отруєння тварин і риби у водоймах, тому у багатьох країнах (Данія, Швеція, Фінляндія, Іспанія та інші) ... Читати далі »


Дымный порох своими руками: старые технологии помогут в условиях апокалипсиса

Категорія: Полювання | Автор: GolAM | 19.02.2016

Американец Коди Дон Ридер, ведущий канала Cody's Lab на YouTube, решил проверить старинный способ приготовления дымного пороха из соломы, золы, угля и ржавчины.

По его словам, умение готовить такой порох сильно пригодится во время какого-либо сценария возможного апокалипсиса, когда запасы патронов будут израсходованы. Способ приготовления пороха, выбранный Ридером, действительно прост, но требует много времени на подготовку.

Для начала Ридер подготовил селитряницу. Для этого он уложил на углубление в земле полотно из тканого поливинилхлорида, на одну половину положил солому, перемешанную с известняком, затем облил эту кучу собственной мочой и укрыл сверху второй половиной полотна. Эти действия необходимы для получения нитрат ... Читати далі »


« 1 2 ... 20 21 22 23 »