MENU

Основи полювання з норними собаками

Категорія: Полювання | Опублікував: GolAM | 29.02.2016

Полювання з норним собакою вимагає від мисливця хорошої орієнтації в угіддях і знання нір, які знаходяться на їх території. Важливо проводити моніторинг цих нір, це дозволить заощадити час безпосередньо під час полювання. Крім нір стратегічними точками можуть бути, звичайно, стоги, їх полюбляють лисиці, куниці, борсуки та єнотовидні собаки. Також, слід звернути увагу на купи гілок.

Щоб похвалитися хорошими результатами і повернутися з полювання задоволеним, Ви повинні мати добре навченого мисливського пса. Чотирилапий помічник прекрасно справиться з дослідженням нори. Він має бути рішучим і виваженим. Роль норного собаки, під час такого полювання важко переоцінити, йому найважче, адже пес повинен змусити звірину покинути укриття. І коли собака замешкається, він може постраждати. Добре п ... Читати далі »


Поради при полюванні з підходу

Категорія: Полювання | Опублікував: GolAM | 29.02.2016

Дамо кілька порад як полювати на копитних з підходу. Насамперед потрібно зауважити, що для успішного полювання з підходу потрібне виконання деяких умов. Наприклад намагатись полювати в  хмарний, мокрий, вітряний день  тому що такі умови запобігають виникненню тіні і шуму від ваших кроків, що збільшує ймовірність бути непоміченим звіриною.

Відповіді на наступні питання допоможуть визначитись чи умови для полювання з підходу є відповідними. Якщо відповідь на більшість запитань ствердна – сміло в угіддя:

- Дощить ?

- Похмуро?

- Вітряно?

- Туманно?

- Чи відповідний напрямок вітру ?

... Читати далі »


Троплення тварин

Категорія: Полювання | Опублікував: GolAM | 29.02.2016

Троплення дичини не таке складне, як вважають більшість мисливців, особливо ті з них хто тільки починає свій мисливськимй шлях. Крім того це заняття надзвичайно цікаве і корисне, оскільки значно підвищує шанси на зустріч зі звіром, а значить і вдале полювання. Щоб вдало обрати місце засідки, мисливці зобов'язані помічати будь-який слід, що залишають звірі. Це дуже важливо і потрібно для того щоб визначити вид дичини, її стать, розміри, час коли звірина залишила слід, і, навіть що вона (дичина) робила (відпочивала, кормилася, і т.д.) Таким чином, важливо навчитись досягати такого стану концетрації та спостережливості, коли око помічає, а мозок аналізує найдрібніші деталі навколо себе.

Звичайно, цього неможливо купити, позичити, чи взяти в кредит. Такі знання та досвід отримуються ... Читати далі »


Особливості полювання на зайця без мисливського собаки

Категорія: Полювання | Опублікував: GolAM | 29.02.2016

На жаль, по тих чи інших причинах, не завжди і не у всіх мисливців є можливість полювати з мисливським собакою. Однак це зовсім не означає, що полювання на зайців для таких мисливців недоступне. Є кілька цілком дієвих способів полювання на зайця без наявності спеціально навченого мисливського пса.

Перший з них - полювання з підходу. Проводиться таке полювання, як правило, або до випадання снігу, або після того, як дуже довго не було пороші, щоб нескінченне переплетення старих і свіжих слідів, не заважало витропити звіра. Для цього полювання необхідні три умови:

- відносне велика кількість зайців в порівняно відкритих угіддях;

- знання місць, де вони люблять лягати на днювання;

... Читати далі »


Полювання на лисицю із манком

Категорія: Полювання | Опублікував: GolAM | 29.02.2016

В теперішній час, коли зайців стало обмаль, а популяція лисиці збільшилась, доцільніше було б полювати саме на цього всюдисущого хижака. Адже він вносить серйозну поправку у кількість вухатого гризуна. Полюють на рудого розбишаку по-різному, а ми розглянемо полювання з манком, як із стаціонарної засідки так і в активному пошуку.

Готуй воза взимку а місце для полювання влітку

Для початку треба вибрати місце, а це не так просто як здається. 

Врахування сходу та заходу сонця та місяця дозволить вам перебувати у засідці в тіні. Тінь вміло приховає вас, а що саме головне – рушниця чи бінокль не дасть блиску. Не даремно Висоцьк ... Читати далі »


« 1 2 ... 4 5 6 7 »