MENU

Приготування риби на вогні в похідних умовах

Категорія: Риболовля | Опублікував: GolAM | 10.05.2016

Походи вихідного дня доступні для всіх. У них, як правило, туристи беруть участь всією родиною. Такий похід — свято, особливо для дітей. Тому з точки зору харчування і свого раціону, туристи намагаються зробити святковим, тим більше що в подібних походах немає занадто складних перешкод, ні важких рюкзаків.Походи вихідного дня доступні для всіх. У них, як правило, туристи беруть участь всією родиною.

Такий похід — свято, особливо для дітей. Тому з точки зору харчування і свого раціону, туристи намагаються зробити святковим, тим більше що в подібних походах немає занадто складних перешкод, ні важких рюкзаків. У похід вихідного дня можна брати будь-які продукти, так як всі вони витримують збереження протягом 1-2 днів. Тут не слід захоплюватися консервами або концентратами.

... Читати далі »


Ловля форелі в гірських річках

Категорія: Риболовля | Опублікував: GolAM | 29.04.2016

Форель є представником сімейства лососевих. Це різновид кумжі і її підвидів. В наших регіонах мешкають озерна і строката струмкова форель. Це риби, які віддають перевагу насамперед прісній водi. Форель пристосовується до будь-якого місця проживання, а відповіднe забарвлення допомагає їй ховатися в різних водоймах. Облюбувала форель і гірські річки Карпат, де вода чиста і холодна. Ця, так звана форель-пістрява, дуже активна і проворна, вона має строкате забарвлення, що допомагає їй втекти від переслідувачів, зливаючись з кольором гальки на дні річки.Гірська форель рідко досягає великих розмірів, в основному вона важить не більше 1,5 кг.. Для того, щоб зловити форель, треба мати особливу вправність і знати особливості риби. Нерест гірської форелі проходить у верхів'ях річок восени (жовтень-листопад). Харчується риба ч ... Читати далі »


Весняна ловля риби

Категорія: Риболовля | Опублікував: GolAM | 28.04.2016

Слідом за зимою неодмінно настає весна, і для любителів риболовлі настає найбажаніший час - час відкритої води. А що необхідно знати про риболовлю ранньою весною? Завзятим рибакам добре відомо, що навесні в організмі риб здійснюються позитивні для них зміни. На життєдіяльність водних мешканців впливає довжина світлового дня, поліпшення режиму кисневого обміну, підвищення температури води, збільшення кількості корму, зміна атмосферного тиску. Тому біологія риби, її поведінка навесні змінюються.

Навесні риба активізується. У цей період, навіть якщо ще холодно, слід очікувати гарного клювання. Адже у багатьох видів починається бурхливий жор. Розміри риб в уловах значно навесні більші, ніж восени, так як за зиму вони трохи підросли. ... Читати далі »


Ловля жереха спінігом на річці

Категорія: Риболовля | Опублікував: GolAM | 27.04.2016

Жерех - це риба-хижак, хоч і належить до виду коропових, в довжину може досягати близько 80 см і ваги близько 12 кілограм. Риба досить полохлива, зухвала і сильна тому ловля жереха на спінінг - завжди складна і цікава, так як при виведенні жерех чинить сильний опір, тому завжди ослабляйте фрикціон котушки, для того щоб риба не зірвалася. Намагайтеся не розполохати жереха, так як, якщо він побачить тінь на воді - не буде ризикувати і попросту попливе подалі.

 

Однак ловля жереха на котлах одне задоволення. Котлами називаються місця, де жерех годується зграями. І ось як це робиться. Насамперед, потрібно визначитися, де збираємося його ловити, щоб підібрати необхідні снасті. Жерех дуже обережний і його легко злякає шум мотора або гучна розмова. Т ... Читати далі »


Хитрості і секрети рибної ловлі

Категорія: Риболовля | Опублікував: GolAM | 27.04.2016

За якими ознаками визначити періоди найбільш інтенсивного клювання риби? Виявляється, і тут є свої прикмети: зацвіла черемха - починає жваво клювати головень, як тільки розквітає бузок - на річках йде клювання плотви, коли заколоситься жито - сміливо можна йти на лящів. Карась - риба капризна. І навіть в один і той же день буває важко визначити, що йому найбільше до смаку: на світанку він бере тільки на хробака, в середині дня - на мотиля, а до вечора, на м'якуш чорного хліба (краще, якщо його трохи присмачити медом ). Тому, вирушаючи на ловлю карасів, треба мати при собі набір подібних насадок. Не слід використовувати кольорові, яскраво забарвлені поплавці, особливо при лові риби на невеликих глибинах. Такі поплавки відлякують велику обережну рибу.

 

... Читати далі »


1 2 3 ... 7 8 »