Головна » Риболовля

Линь

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 29.02.2016

Название "линь" дано этой рыбе вследствие характерной особенности ее изменять свой цвет.

Будучи вынутым из воды, пойманный линь немедленно покрывается большими черными пятнами. Это происходит оттого, что он весь покрыт толстым слоем чрезвычайно густой и прозрачной слизи, которая на воздухе темнеет, твердеет, а затем отваливается кусками, оставляя на этих местах большие желтые пятна.

Своим складом линь несколько напоминает язя, но от всех карповых рыб он легко отличается своим толстым неуклюжим телом, толстой хвостовой частью туловища, мелкой чешуей и маленькими ярко-красными глазами. Кроме того, линь имеет непарное число глоточных зубов, расположенных в один ряд и с внутренней сторон ... Читати далі »


ЛІЩИНОВІ ВУДЛИЩА

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 29.02.2016

"Давно відомо, що зі смаками не сперечаються. Хто любить "телескопічки", кому до вподоби бамбукові, а я люблю - ліщинові... Так-так, ліщинові вудлища, і не поміняю їх ні на які інші в світі, бо ловлю я на них більше як півстоліття і ще півстоліття ловити буду... "

Степан Наливайко, по - вуличному Вудочка.

Дехто вирізає з ліщини вудлища ще восени, навіть за наявності листя. Заздалегідь відомо, що якість таких вудлищ буде низькою, вони будуть важкими на руку і швидко ламатимуться. Найкраще заготовляти ліщину відразу після перших морозів і припинення руху соку в деревині.

Разом з тим дехто вважає, що найкращими строками ... Читати далі »


Саморобна зброя: спис-гарпун з 4-ма та більше наконечниками

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 20.02.2016

Саморобна зброя може стати в нагоді в умовах виживання для виконання самих різних функцій. Особливо це стосується таких універсальних моделей, як спис. Спис можна застосовувати для полювання, як гарпун для риболовлі, а так само для самооборони від хижаків. Крім цього спис може стати палицею, жердиною для прокладки шляху в болоті, коромислом для перенесення ваги і т.п.

Звичайний спис можна змайструвати досить швидко. Природно, що для початку необхідно підібрати деревко. Від його якості і міцності залежить можливість отримання здобичі і ймовірність виживання при зустрічі з диким звіром. Головні вимоги до деревка: ... Читати далі »


Урок виживання - ловля риби

Категорія: Риболовля | Автор: GolAM | 15.02.2016

Ловля риби руками

У тайзі безліч водойм, починаючи від великих річок і озер - до дрібних струмків і буквально калюж посеред лісу. Практично у всіх тайгових водоймах багато риби. Риболовля - відмінний спосіб забезпечити себе поживною та багатою білком їжею.

Добре, якщо є вудка або сітка. Це значно підвищує ефективність вашої риболовлі. Рибалити із списом можна, якщо риба досить велика. Але найчастіше, рибки невеликі. З цих причин, часто доводиться ловити рибу руками.

Щоб успішно ловити рибу руками, в водоймах будь-яких типів, потрібно слідувати одному з трьох правил:

Ловити рибу потрібно в каламутні ... Читати далі »


« 1 2 ... 13 14 15