Головна » Виживання

РЕЦЕПТЫ ПРИГОТОВЛЕНИЯ БЛЮД ЭКСТРЕМАЛЬНОЙ КУХНИ

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 24.12.2018

Сегодня подавляющее большинство туристов, случайно оказавшихся в действительно экстремальных условиях, способно банально умереть с голоду, проходя мимо богато накрытого стола лесных продуктов.

 

Лесной стол не так привычен, как наш классический, но гораздо богаче, чем могут представить себе обычные туристы. Когда с собой достаточно консерв, им можно пренебречь, но знать о нем все ровно необходимо. И уж потом, в экстремальной ситуации решать: стоит ли погибать от голода рядом со столь изысканными и питательными блюдами.

 

На самом деле, самая питательная и простая белковая пища всегда находится у любого путешественника прямо под ногами. И для ее добычи вовсе не нужны руж ... Читати далі »


Як спіймати рака?

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 21.11.2018

  Раки здавна були і залишаються донині однією з найвишуканіших страв. Купувати - дорого. А ось як наловити їх самостійно?


Сьогодні мова піде про більш традиційні методи видобутку делікатесу, а саме: руками, сіткою і раколовкою.


Про час, відповідний для полювання на раків. Оптимально починати ловити раків потрібно в години з десятої вечора і продовжувати до третьої ночі. Це як раз той самий період часу, коли раки залишають свої притулки, щоб роздобути собі прожиток. Іноді, правда, на деяких водоймах раки полюють і рано вранці, але я таке зустрічав всього в парі місць перед світанком. Для ручного лову підійде і денний час, але про це нижче. ... Читати далі »


ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ БЕЗ ДОПОМОГИ КАРТИ

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 27.03.2018

Здатність орієнтуватися розвинена у людей різною мірою. Один легко знайде дорогу в найважчих умовах, інший заблукає, як то кажуть, і в трьох соснах.

Найчастіше, як правило, блукають жінки. Англійський психолог У. Троубрідж здатність і нездатність орієнтуватися пояснює психологічними причинами. Є люди, які представляють навколишній простір як якийсь об'єкт; себе вони відчувають окремо від цього об'єкта і, пересуваючись, як би тримають перед уявним поглядом карту простору. Такі люди орієнтуються набагато гірше, ніж ті, які бачать себе центром середовища. Останні створюють іншу картину простору: його центр - сама людина, яка рухається. Ці люди «інтуїтивно співзвучні» місцевості і рідко втрачають почуття орієнтації. ... Читати далі »


МОХ

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 02.03.2018

Це вічнозелена рослина, яка росте всюди, де є вологість та обмеження сонячних променів. Це унікальний витвір природи, який робить природу більш красивою. Незважаючи на красу, мох володіє також багатьма корисними властивостями, які можуть допомогти людині в часі перебування на природі. Мох є всюди, де росте ліс чи густі кущі, де достатньо вологи і куди важко потрапляти сонячним променям. У горах мох може просто повністю встеляти північні схили гір. Є різні види моху, проте у практичній стороні значення має густий сфагнум, який, завдяки багаторічному перебуванню на певній ділянці, може утворювати багатометрові суцільні пласти густого покриву.

  1. Мох для сну. Не обов’язково брати із собою спальники, коремати тощо для того, щоб спати на землі чи у палатці ... Читати далі »


Обнаружение источников воды

Категорія: Виживання | Автор: GolAM | 25.07.2017

Каменистая почва. 1) Отыщите источники или просачивающиеся воды. Известняки насыщены многими источниками воды, во всяком случае, богаче ими, чем любые другие каменистые почвы. Поскольку известняки легко разлагаются, в них имеется много больших глубоких трещин с выходящими на поверхность подземными водами. Ищите источники воды, прежде всего в этих местах. 2) Пористая каменистая почва, особенно лавинного происхождения, хорошо пропускает просачивающиеся подземные воды. Источники воды вы можете обнаружить в находящихся в долинах скалах вулканического происхождения. 3) Просачивающиеся воды имеются в местах, где сухие каньоны пересекаются пористыми песчаными почвами. 4) В местностях с гранитными почвами воду можно обнаружить на зеленых склонах гор. Сде ... Читати далі »


1 2 3 ... 37 38 »