Головне меню
Первоцвіт весняний (лікарський), Примула
28.04.2023, 22:11, Переглядів: 1522

Дикорослі рослини можуть бути цінним джерелом їжі в умовах виживання. Вони можуть забезпечити необхідні живильні речовини, вітаміни та мінерали. Однак, важливо пам'ятати, що не всі дикорослі рослини є їстівними, деякі можуть бути отруйними або навіть смертельними.

13.04.2023, 20:43, Переглядів: 858

Навички виживання - це набір знань та практичних навичок, які допомагають людині вижити в різних умовах та ситуаціях. Ці навички можуть включати знання про те, як знайти їжу та воду, як побудувати укриття для захисту від небезпеки, як знайти дорогу в невідомому місці, як використовувати інструменти для виживання та інші.

31.03.2023, 21:44, Переглядів: 1822

Виготовлення лука для полювання є складним процесом, який вимагає досвіду та знань про матеріали та інструменти. Однак, ось загальні кроки для виготовлення простого лука з деревини для полювання. Мисливський лук може мати складну конструкцію, тобто складатися з двох або трьох частин.

14.03.2023, 16:05, Переглядів: 1195

Існують різні способи виживання в дикій природі, все залежить від ступеня готовності. Часто люди займаються аматорським виживанням: ознайомлюються з цим поняттям, випробовують свої сили чи практично закріплюють теоретичні навички, проводять самотренування тощо. Зазвичай в таких ситуаціях люди мають можливість в будь-яку мить сказати «стоп», припинити процес і вийти із середовища імпровізованого виживання, досягнувши чи не досягнувши поставлених цілей, набути певного досвіду чи визначити помилки та інші аналітичні дані для аналізу і висновків з метою повторної кращої підготовки і вдосконалення підходу в тому чи іншому аспекті аматорського виживання.

06.03.2023, 17:13, Переглядів: 408

Після того, як я зібрав китайський павербанк із акумуляторних батарейок від батареї старого ноутбука, я вирішив спробувати забезпечити цей павербанк автономним джерелом заряджання. І хоч в осінньо-зимові часи електроенергія все таки була доступною в різних графіках постачання (за ніч електрика подавалася в середньому два рази по дві-три години), я прагнув зробити повністю автономне джерело електроенергії для заряджання павербанку для подальшого заряджання телефонів/планшетів.

1 2 3 ... 14 15 »