MENU

Як вижити під час катастрофи літака.

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 15.02.2016

Вам знадобиться:
- місце біля проходу або близько до нього
- довгі штани і сорочка з довгими рукавами, закриті туфлі без підборів
- димозахисний капюшон або вологий рушник

Дуже малоймовірно, що ви коли-небудь потрапите в авіакатастрофу, але в цьому випадку наведені тут підказки істотно збільшать ваші шанси те, щоб вибратися з неї неушкодженим.

Крок 1: Замовте гарне місце

Замовте місце в ряду, ближньому до виходу, або в межах п'яти рядів від нього. Люди, які перебувають на цих місцях, мають найвищі шанси на виживання.
Підказка
Місця біля проходу безпечніші, ніж місця біля вікна, якщо тільки ви не сидите поруч з аварійним виходом.

Крок 2: Одягніться зручно і безпечно

Одягніть довгі штани і сорочку з до ... Читати далі »


Захист від переохолодження та гіпотермії

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 14.02.2016

Переохолодження та гіпотермія є одними з найнебезпечніших ворогів екстремального відпочинку на природі. Теоретичні та практичні знання про те, що це таке і як запобігти цьому, мабуть, перший і найважливіший крок, який ви повинні зробити, щоб насолоджуватися дикою природою безпечно. Тому перш ніж освоювати будь-які інші навички, давайте закладемо міцний фундамент.
Гіпотермія - це сильне охолодження організму людини, при якому внутрішня температура тіла падає, внаслідок чого порушуються фізичні і психічні здібності. Якщо вчасно не надати допомогу, гіпотермія може привести до смерті. Зазвичай переохолодження стає проблемою для людей, на яких вплинула погана погода або фізичне виснаження.

Незважаючи на те, що ніхто не застрахований від переохолодження, такі групи людей знаходяться в неб ... Читати далі »


Чому лисички ніколи не бувають червивими?

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 13.02.2016

Все дуже просто: ці гриби містять речовину хіноманнозу, яку не переносять жучки, черв'ячки і навіть гельмінти всіх видів.

Речовина ця примхлива, теплову обробку не виносить, руйнується при температурі 50 градусів. При холодному засолюванні його руйнує сіль. Значить, приймати лисичку потрібно у вигляді сухого порошку, в капсулах або настояної на горілці або вині.

Хіноманноза в лисичках - абсолютно натуральна речовина, що не викликає побічних дій і знищує паразитів і їх яйця, на відміну від препаратів «Вермокс» або «Пірантел», які діють тільки на статевозрілих особин.

Друга активна речовина лисичок - ергостерол, ефективно впливає на ферменти печінки. Його застосовують при її очищенні.

Траметонолінова кислота успішно діє на віруси гепатиту.

У натуральній м ... Читати далі »


Водно-сольовий режим в туристичному поході. Пити чи не пити на маршруті

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Пити чи не пити на маршруті, а якщо пити, то коли і скільки - ось проблема номер один у всіх літніх походах в жарку пору. Ще гостріше в зимових походах стоїть питання, де взяти воду для пиття.

На підтримку обміну речовин і випаровування через шкіру і легені нам в звичайних умовах потрібно всього лише 2-2,5 л води на добу. Частина необхідної води утворюється в організмі в результаті окислювальних процесів, частина міститься в їжі, але цього мало. До 1,5 л води повинно надходити в організм з питтям і гарячими стравами.

Вода потрібна не тільки для обміну речовин, але і для стабілізації температури тіла. При інтенсивній роботі і в жарку погоду організм охолоджується, випаровуючи частину вологи. Тому, в залежності від інтенсивності навантажень, фізичної підготовки та клімату, туристу необхідно від 3 до ... Читати далі »


11 уроків виживання в диких умовах

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 12.02.2016

Туристичний похід - це не просто захоплююча подорож, у веселій компанії з гітарами та наметами. Будь-який, навіть короткий і нескладний, похід - це, в першу чергу, випробування. Випробування себе, своїх фізичних і духовних сил.

Якщо ви тільки починаєте ходити в турпоходи, то ця стаття для вас. З неї ви дізнаєтеся 11 психологічних уроків виживання на природі.

1. Не ізолюватися

Ви не супергерой. Ви людина. А людина - істота соціальна. У поході найважливіше - це плече друга. На природі, без «бронежилета» урбана, кожен розуміє, як він вразливий. І саме це допомагає налагодити по-справжньому міцні духовні зв'язки. Навіть якщо ви, як Крістофер Джонсон МакКендлесса, вирішили випробувати себе і відправилися в ліс поодинці, пам'ятайте, - ніхто не ... Читати далі »


« 1 2 ... 14 15 16