MENU

Виживання в місті в умовах війни чи катаклізму. Частина 2

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 21.09.2016

... Ви добралися додому. Якщо ваша сім’я є разом, в першу чергу ви повинні повимикати усі мобільні телефони. Мається на увазі, витягнути акумулятори з телефонів, проте телефони тримати при собі, вони можуть ще знадобитися. Дуже добре, якщо ви маєте декілька запасних сім-карток, якими ніколи не користувалися, ними в подальшому при потребі можна користуватися. Ідеально, якщо б у вас замість телефонів були рації.

Вам слід усіх заспокоїти і проявляти впевненість та холоднокровність, щоб ваші члени сім’ї відчували себе у безпеці та захисті.

Проаналізуйте вашу квартиру та будинок. Якщо вам не пощастило і ви придбали квартиру у новобудові, тобто в будинку, побудованому після розпаду срср – вам слід забути про це укриття, тим більше про п ... Читати далі »


Виживання в місті в умовах війни чи катаклізму. Частина 1

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 21.09.2016

У місті життя вирує. Це як великий мурашник, в якому безліч людей кожен своїм шляхом прокладає рух для тих чи інших обов’язків, справ, потреб. Після солодкого спокійного сну, кожен ранок усі прокидаються, заварюють гарячий чай чи каву і хоч на мить, проте приємно здійснюють перехід розуму та свідомості від «ліжка» на «ноги». Тобто, «включаються».

Після побутових ранішніх справ, хтось відправляється на роботу, хтось починає займатися домашніми справами чи продовжувати насолоджуватись безтурботністю, хтось від нудьги ґвалтує мозок у пошуках цікавих занять на грядущий день. Проте у всіх мозок кипить – хтось про щось згадує, щось планує, щось занотовує, про щось мріє. І з такою головою усі починають розрухувати міський мурашник. Вулиц ... Читати далі »


Разведение костра

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 09.09.2016

Место для костра. Перед добыванием огня (если нет спичек) и разжиганием костра под него готовится место в стороне от деревьев, кустов (не ближе 4-6 метров). Оно тщательно очищается от лесного мусора: травы, сухих листьев. Лучше даже снять верхний слой дерна, обнажив почву на участке большем, чем займет сам костер, и по возможности обложить это место камнями. Делается это для того, чтобы избежать случайного распространения огня на сухую растительность, приводящего к лесному пожару. Очень опасно разводить костер в непосредственной близости от сухой травы и сухом хвойном лесу, где пламя может быстро распространиться даже при слабом ветерке. Огонь, разведенный на торфяной почве, легко зажигает слой торфа под дерном, и потушить такой пожар очень трудно, так как пламя может появиться из-под земли лишь через не ... Читати далі »


Делаем временное укрытие

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 09.09.2016

Выбор места. Место для строительства укрытия нужно выбирать очень тщательно. Нужно соблюдать ряд требований к месту стоянки. При выборе места для строительства укрытия помни: источником воды может служить любой пресный водоем, воду из которого берут с предосторожностями. На открытых местах и горных долинах защите от ветра надо уделять особое внимание. Ее обеспечивают кусты, деревья, склоны холмов, террас, большие камни. Это особенно важно при стоянках без укрытия ( шалаша, навеса, пещеры ) ; любой тип укрытия ставят «спиной « к господствующему ветру. При временных ветрах задняя часть укрытия должна быть обращена к наиболее сильному ветру. В горах ветер дует ночью вниз по долинам, днем – вверх; при обилии кровососущих насекомых убежище оборудуют не в чаще и зарослях кустов или травы, а на от ... Читати далі »


Використання жолудів для харчування і медицини

Категорія: Виживання | Опублікував: GolAM | 02.09.2016

Жолуді є одними з найбільших (і найпоширеніших) плодів, які містять багато калорій при щорічному дикому врожаю рослинної їжі. Ці високо калорійні горіхи були одним з основних продуктів харчування для багатьох наших предків у всій північній півкулі, і ми все ще можемо покладатися на них для вживання в їжу сьогодні. Маючи по 2000 калорій за фунт, ці рясні харчові культури є занадто цінними, щоб їх ігнорувати. Ви навіть можете використовувати їх, щоб зробити ліки. Ось як.

 

Жолуді для приготування продуктів харчування


Для приготування смачних жолудів, слід їх вийняти від шкаралупи (розлущити) і подрібнити плоди на шматки розміром з г ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »