Головна » Бушкрафт

Дерев'яна ложка своїми руками

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 31.07.2019

Виготовлення дерев'яних ложок - простий і захоплюючий процес, що дозволяє доторкнутися до вікових традицій декоративно-прикладного мистецтва. Для створення таких виробів потрібно мінімум інструментів і матеріалів. Виготовлення ложок своїми руками - це прекрасна можливість відточити базові навички різьблення і краще відчути, як веде себе дерево і різальницький інструмент. Ви можете експериментувати з формою і розмірами ложки, а також дизайном її ручки, створюючи унікальне начиння, що відрізняється не тільки декоративністю, але і функціональністю.

З чого роблять дерев'яні ложки?

З якого дерева краще вирізати дерев'яний посуд? Це важливе питання хвилює всіх початківців різьбярів. Для вирізання ложок найкраще підходять загото ... Читати далі »


Кресало

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 27.07.2019

Креса́ло — пристосування для отримання відкритого вогню. Мало широке поширення до кінця XVIII — початку XIX ст., коли було винайдено сірники. На сьогодні користується популярністю серед туристів. Найпростіше кресало складається з власне кресала (як правило — напилка з дуже дрібної насічкою), «кременю» (зазвичай — мінерал, діоксид кремнію SiO2) і трута. Сніп іскор, які отримують від удару кременю по кресалу, запалює трут, в подальшому тліючий трут роздувається, а при хорошій якості трута — негайно спалахує полум'я.


Кресало (також «різало» і «тесало» — від «кресати», «кромса ... Читати далі »


Який вибрати ніж для бушкрафту?

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 26.07.2019

Бушкрафт є одним із найпопулярніших видів активного відпочинку на природі. Вийти до лісу із мінімальним спорядженням, щоб злитися з природою. Бушкрафт - це набагато більше, аніж просто розвести вогонь: це спосіб життя. Це філософія. Спосіб, яким ви можете перевірити власну винахідливість та творчо попрацювати. Без ножа бушкрафт неможливий. Тим не менш, існує така велика кількість ножів для бушкрафту, що зробити вибір стає не просто.

Для чого використовується ніж у бушкрафті?

Є чотири різні завдання, які повинен виконувати ніж для бушкрафту:

- для різноманітних дрібних чи масштабних робіт із деревом;

- для виживання;

... Читати далі »


Тепловідбиваючий навіс

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 23.07.2019

Такий навіс, який відбиває тепло багаття, дозволить вам більш комфортно відпочити або переночувати в холодному лісі, ніж в наметі.


1. Вставте в сніг близько один до одного гілки або палиці, нагрібіть на них сніг. Утворений сніговий вал поступово підтане і набере форму козирка. У просторі між навісом і багаттям буде дуже тепло. Багаття або кілька вогнищ, слід розводити не ближче ніж за 2-2,5 м.


2. На встромлені в сніг під кутом 50-60° міцні палиці можна повісити шматок поліетилену або тканини. Цей найпростіший екран буде відображати хвилі тепла, що йдуть від багаття, і допоможе зігрітися відразу з двох сторін.

Більш підходящий варіант багаття - "нодья".


... Читати далі »


Как очистить котелок от гари костра

Категорія: Бушкрафт | Опублікував: GolAM | 23.07.2019

Кто из нас не любит путешествия? Кто-то предпочитает поездки по экзотическим странам, кому-то просто интересно побродить самому или с семьёй по красивой местности. Далеко ехать совсем необязательно. Ведь несложно собрать рюкзак и выйти на выходные к реке, небольшой лесополосе или просто прогуляться по интересным местам. Что может быть лучше свежего воздуха, тишины, потрескивания походного костра и удивительных пейзажей?


Если, выйдя в поход, вы вдруг заметили, что не взяли из дома какой-либо предмет, который может понадобиться вам для использования на природе, то могу подсказать небольшую хитрость.


Например, возникает такая ситуация: вы замечательно отдохнули и уже собираетесь идти домой, но вдруг обнаруживается, что у вас с собой нет ничего ... Читати далі »


« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »